Vstupní bonus € 1000 do casina VegasHero a 50 free spinů na automaty

Vyzvedněte si svůj vstupní balíček v casinu VegasHero obsahující bonusy na první čtyři vklady a 50 free spinů! Free spiny můžete využít na vyzkoušení těchto automatů: Dazzle Me, Neon Staxx, Sparks nebo Stickers.

Bonus na první vklad

Tento bonus zdvojnásobí výši prvního vkladu, maximálně do € 200. Po registraci proveďte první vklad a zaškrtněte políčko „I WANT A BONUS“. Zde zvolte „First Deposit Bonus 100% up to $200“. Políčko „Bonus Code“ ponechte prázdné (první vklad nevyžaduje bonusový kód).

Příklad: pro získání maximálního bonusu na první vklad vložte € 200. Získáte tak bonus € 200, celkem tedy budete hrát s € 400.

vegasherobonus

Bonus na druhý vklad

Bonus na druhý vklad přidá k vkladu 50% navíc. Jinými slovy, polovinu toho, co jste vložili. Pro získání tohoto bonusu je nutné použít bonusový kód. Ten vložíte do políčka „Bonus Code“ při provádění druhého vkladu. Bonusový kód na druhý vklad je WHERO2. (písmeno O).

WHERO2 vegashero bonus code

Příklad: pro získání maximálního bonusu na druhý vklad vložte € 400. Získáte tak bonus € 200, celkem tedy budete hrát s € 600.

Bonus na třetí vklad

I třetí vklad bude navýšen bonusem, a to ve výši 25% vkladu. Je nutné při vkladu uvést bonusový kód WHERO3. (písmeno O). Tímto bude třetí vklad navýšen o 25%.

Příklad: pro získání maximálního bonusu na třetí vklad vložte € 1200. Získáte tak bonus € 300, celkem tedy budete hrát s € 1500.

WHERO3 vegashero bonus code

Bonus na čtvrtý vklad

Čtvrtý vklad je poslední vklad z uvítacího balíčku VegasHero casina, na který máte šanci získat bonus. Tentokrát ve výši 25% vkladu. I zde je nutné uvést bonusový kód, WHERO4. (písmeno O). Tímto bude čtvrtý vklad navýšen o 25%.

Příklad: pro získání maximálního bonusu na čtvrtý vklad vložte € 1200. Získáte tak bonus € 300, celkem tedy budete hrát s € 1500.

WHERO4 vegashero bonus code

*Bonusové kódy pro získání bonusu v VegasHero casinu obsahují písmeno O, nikoli číslici 0 jak by se mohlo zdát.

 

50 free spinů k prvnímu vkladu

Hráči, kteří provedou první vklad mají nárok na 50 free spinů. Ty jsou rozděleny do pěti po sobě jdoucích dní. Den, po provedení vkladu bude na hráčský účet připsáno prvních 10 free spinů (vždy v 13:00). Takto se bude připisovat 10 free spinů každý den, po dobu pěti dní. Free spiny je nutné využít do 24 hodin, poté budou z účtu odstraněny.

Vegas Hero Casino