Ruleta – Hrajete dle návodu?

Ruleta je jednou z nejvíce oblíbených her, které jsou provozované v kasinech, a to v kamenných i těch internetových. Velkou výhodou této zábavné hříčky je její jednoduchost, hráč má od začátku naprosto jasno a také jsou jasné výsledky a výhry. Šance hráče je zde oproti jiným hrám relativně vysoká, i když přece jen trochu více se přiklání k provozovateli kasína. Je však jisté, že ruletu hrají všichni, bez rozdílu věku nebo zaměření.

Za peníze nebo zdarma?

Nejprve si musíte uvědomit, zda budete hrát o peníze, nebo jestli nechcete riskovat a rádi byste zkusili hru nikoliv na ostro, ale pouze cvičně. Je však pravda, že pokud hrajete o finanční vklady, je to mnohem větší adrenalin. Záleží to také na vaší povaze a na tom, jak moc jste ochotni riskovat. Ruleta patří k hrám, které najdete v každém online kasinu, v každé kamenné herně a je to jakýsi nezbytný kolorit.

Kterou ruletu si zahrát?

Jak jistě víte, existují v podstatě dva základní typy rulety, tedy francouzská a evropská. Rozdíly jsou jen velmi malé, někdo si jich ani nemusí všimnout. Obecná pravidla jsou však skoro totožná, takže pro vás nebude problém rychle se přeorientovat.

Sloty Casino ruleta

Návody na ruletu

Neměli bychom zapomenout ani na různé návody, které se objevují. Většinou jde o systém, kdy sázíte stále na jednu barvu, v případě prohry zdvojnásobíte vklad. Ale pozor, aby vám kasíno vůbec dovolilo tuto strategii, může se například stát, že při několikátém opakovaném točení vám zastaví sázení a vy tak svou sumu prohrajete. Je to jakási snaha s touto taktikou bojovat, kterou zavedly klasické kamenné herny. U nás v online casinu se nic takového nepraktikuje, takže se nemusíte obávat.

Fungují tyto návody? Osobně jsem vyzkoušel jen jednou a byl jsem stopnutý, takže nemohu příliš soudit, ale podle zkušenosti jiných hráčů, nepochybně fungují. A vůbec, nejlepší bude, když vyzkoušíte takový návod na ruletu sami a sami se přesvědčíte.