Jak funguje online ruleta

Ruleta je hitem kamenných a stále více také online kasín. Je to hra, kterou můžou hrát bez výjimky všichni, většinou tedy po dosažení náležitého věku, není nijak těžká na pochopení. Možná pravidla znáte, ale přece jen si je alespoň trochu naznačme a také si uveďme menší rozdělení.

Rozdělení rulety

Z hlediska dělení zde nalézáme v podstatě tři základní typy rulety, které se pochopitelně dále větví, záleží na oblasti, mnohdy jsou různě upravována pravidla. Ruleta může být v roztodivných obměnách, znovu podle specifické geografické lokalizace. Obecná pravidla jsou ovšem více méně stejná.

Francouzská a evropská ruleta či americká

V podstatě si můžete vybrat ze dvou základních podob rulety. Je to francouzská a evropská forma, které jsou totožné, až na miniaturní nuance, a na americkou ruletu. Ta je jiná v tom, že má dvě nuly, takže pokud jste trochu v obraze, okamžitě vám dojde, že je vlastně méně výhodná. Pro Evropany tedy jedině ruleta evropského typu. Je otázkou, proč se američtí hráči tak trochu nebouří…

Ruleta v casinu Sloty

Pravidla v kostce, nebo v kuličce?

A konečně jsme u pravidel. Ta jsou vskutku velmi jednoduchá. Především je třeba si uvědomit, že můžete sázet na různé okruhy čísel. Může to být jediné číslo, ale také sada červených nebo černých čísel. I podle toho se dá vydedukovat, že šance na výhru jsou téměř padesátiprocentní, což je vlastně ve světě sázek světlá výjimka. Ruleta dává hráčům nejvyšší šance na výhru, oproti jiným hrám, jako je například poker nebo ještě riskantnější automaty.

Jakmile hráči vsadí a vloží své žetony, krupiér roztočí ruletu a vhodí do ní onu kouzelnou kuličku, která vám může udělat velikou radost, ale také se pro vás může stát zdrojem bankrotu. Je to prostě hop nebo trop, stále se jedná o hazard, tak si to uvědomte, než se vydáte do herny. Procenta se zde přece jen přiklání více k provozovateli, to však neznamená, že právě vy nebudete oním šťastlivcem.