20 Free Spinů za registraci do rock ‘n’ rollové hry Motörhead – pouze do 31. října u Mr Green

Pouze do 31. října máte šanci získat 20 Free Spinů za registraci do rock ‘n’ rollové hry Motörhead v kasinu Mr Green. Dalších 100 Free Spinů na vás čeká jakmile provedete vklad, který vám Mr Green zdvojnásobí.

20 Free Spinů na automat Motörhead – registrace

Motörhead automat

Přidejte na hlasitosti a připravte se na rock s legendární kapelou na elektrickém video automatu Motörhead. Užívejte si populární hity kapely Motörhead z alb prodávaných v mnoha milionech kusů a vyhrajte hlavní cenu 114 000 EUR. Hrajte o skutečné peníze se sázkami v rozmezí od 0,20 EUR do 200 EUR. Můžete hrát také zdarma.

Motörhead nabízí maximální výhru na jednu sázku: 114 000 EUR, Pět válců a 76 výherních řad.
Pociťte rytmus se symboly wild Ace of Spades a užijte si až pět záhadných válců se stohovatelnými symboly při každém roztočení! Rockujte s explozivní funkcí Bomber, která se před jakýmkoliv roztočením aktivuje náhodně. Při funkci Bomber dopadají symboly bomb na válce a aktivují seskupení až 15 záhadných symbolů. Vytočte tři symboly scatter na válcích tři, čtyři a pět pro 10 roztočení zdarma a strhující provedení hitu kapely Motörhead, Ace of Spades!

Automat Motörhead zde můžete hrát pouze pro zábavu. Za reálné peníze a vstupním bonusem je tato casino hra k dispozici v kasinu Mr Green a kasinu Royal Panda.